Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Malta kava Dallmayr Classic 500 g

SKU
0PEK071
7,50 €
Yra

Kava "Dallmayr" iš Vokietijos, Miuncheno Karališkųjų rūmų. 100% Arabica, skirta tikriems kavos gurmanams, pasižymi išskirtiniu skoniu, subtiliu rūgštumu, bei tobulu aromatu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Kava yra specialiai apdorojama siekiant pašalinti dirgiklius ir kartumą, išlaikant kofeino teikiamus privalumus. Taigi, tiems, kurie yra jautrūs kavos dirgikliams, ši kava puikiai tiks!

APRAŠYMAS

 

Dallmayr PRODOMO – 100% Arabica iš Vokietijos, Miuncheno Karališkųjų rūmų. Pupelės rinktos iš geriausių aukštikalnių kavos plantacijų. Kava specialiai kruopščiai apdorota, atrinkta ir lengvo skrudinimo, kad būtų pašalintos kartumą teikiančios medžiagos. Kava supakuota vakuuminėje pakuotėje tam, kad išlaikytų savo šviežumą.

Gamintojas:

„Dallmayr“ vardas, menantis daugiau nei 300 metų tradiciją, reiškia nepriekaištingą produkcijos ir paslaugų kokybę ir yra vienas geriausiai žinomų vokiškos kavos prekės ženklų.

Savo pirmąsias šaknis išleido Miunchene, tačiau lygiagrečiai aktyviai veikia ir visame pasaulyje. Prekyba vietiniais ir tarptautiniais delikatesais su laiku virto gerai žinomais delikatesų namais, turinčiais nuosavą gastronomijos virtuvę ir ruošiančiais maistą banketams.

Per pastaruosius 50 metų kavos verslas ir prekybos automatų paslaugos išsivystė į šiandien didžiausią bendrovės verslo atšaką. Įvairiose verslo srityse įgyta patirtis ir gebėjimas apjungti šias kompetencijas šiandien daro Dallmayr patraukliu verslu, paslaugų ir gastronomijos sektoriaus partneriu.

Pakuotė:

Vakuminėje pakuotėje yra 500 g. maltos kavos.

Naudojimas:

Tinka įvairiems paruošimo būdams: filtro mašinoms, French Press kavinukams, užplikyti puodelyje.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasDallmayr
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybės100% Arabica
Vidutinė puodelio kaina0,91
Tipas100% Arabica
Gamintojo šalisVokietija
Jūsų atsiliepimas