Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Apie mus

llgametis kavos bei vandens tiekimo partneris

 

Esame įmonė, teikianti kompleksines paslaugas verslo organizacijoms, pramonės įmonėms, kavinėms, restoranams, apgyvendinimo, maitinimo, švietimo, mokymo, gydymo bei kitoms valstybinėms ar nevalstybinėms įstaigoms ir privatiems klientams. 

Kava, kavos aparatų nuoma bei pardavimas, priežiūra ir remontas - Jūsų patogumui iš vienų rankų. vanduo, vandens vėsinimo – kaitinimo aparatai, filtruojantys vandens aparatai, filtravimo sistemos,

 

APIE MUS

Savo veiklą pradėjome 1995 m. pristatydami Jums geriamąjį vandenį Šaltinėlis sifonuose. Nuo 2001 m. vanduo Šaltinėlis vartotojus pasiekė ir 18.9 litro talpos buteliuose, taip pat pradėjome teikti vandens vėsinimo - kaitinimo aparatų nuomos paslaugą.  Be standartinių vandens vėsinimo – kaitinimo aparatų, skirtų 18,9 l buteliams, pristatėme ir nuolat didinome vandens vėsinimo – kaitinimo aparatų su filtravimo sistemomis įvairovę. Augant klientų poreikiams, plėtėsi prekių ir naujų paslaugų pasiūla. 2006 m. pristatėme prekinį ženklą Kavos mugė, kur siūlome platų kavos bei jo ruošimo įrangos asortimentą. 

Esame įmonė, teikianti kompleksines paslaugas verslo organizacijoms, pramonės įmonėms, kavinėms, restoranams, apgyvendinimo, maitinimo, švietimo ir ugdymo, gydymo bei kitoms valstybinėms ar nevalstybinėms įstaigoms ir privatiems klientams. 

Vanduo, vandens vėsinimo – kaitinimo aparatai, filtruojantys vandens aparatai, filtravimo sistemos, kava, kavos aparatų nuoma bei pardavimas, priežiūra ir remontas - Jūsų patogumui iš vienų rankų.

Dėmesys Klientui, profesionalus aptarnavimas,  patikimumas ir ilgalaikis bendradarbiavimas – svarbiausi įmonės prioritetai.