Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Verslui

Siūlome kavos aparatų nuomos paslaugas Jums. Nuomojame kavos aparatą tiek ilgalaikiam tiek trumpalaikiam laikotarpiui. Užsisakykite kavos aparatą jau šiandien!

 

Dirbdami nuo 2006 metų ir turėdami profesionalią komandą, užtikriname greitą ir reguliarų kavos pristatymą, laiku atliktą kavos aparatų priežiūrą ir malonų bendradarbiavimą.

 

Ilgalaikė kavos aparato nuoma – mūsų kavos aparatų nuomos pasiūlymai ilgalaikei nuomai yra orientuoti į biurus, įmones, ofisus, kavines ir visur kur reikalinga kokybiška ir šviežia kava. Galime pasiūlyti sprendimus tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, pritaikydami pasiūlymą pagal Jūsų individualius poreikius. Pastatysime Jums naujus, profesionalius, automatinius kavos aparatus, rūpinsimės Jų priežiūra, pakonsultuosime kavos pasirinkimo klausimais, sudarysime stabilią kainodarą ir tikimės tapti patikimais Jūsų partneriais. Ilgalaikė kavos aparatų nuomos paslauga teikiama visoje Lietuvoje.

 

Trumpalaikė kavos aparato nuoma – tai patogus ir ekonomiškas sprendimas Jūsų šventėms, renginiams, parodoms, mokymams, seminarams ir visur kur reikia greitos kavos tiekimo paslaugos ir aptarnavimo. Kavos aparatus pritaikysime pagal Jūsų išsakytus poreikius. Trumpalaikė kavos aparatų nuomos paslauga teikiama Vilniuje ir Kaune.

Nepamirškite, kad mūsų paslaugų spektras apima ne tik kavos aparatų nuomą, bet ir kavos pupelių tiekimą, konsultacijas dėl tinkamo kavos aparato pasirinkimo, taip pat tinkamą kainodarą kavai.

 

Susisiekite su mumis telefonu: +370 626 33570 arba el. paštu info@kavosmuge.lt

 

 

Turite klausimų? Susisiekite!