Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Pellini Espresso Bar Vivace 1 kg

SKU
0P04847
Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 18,95 €
Yra

Pellini Espresso Bar Vivace –  tai puikios kokybės kavos pupelių mišinys. Švelnus skrudinimo būdas, vidutinis kofeino kiekis ir šaunus aromatas vainikuojamas kremine, ypatingai sodria puta. Leiskite sau išbandyti orginalią itališką klasiką ir jai likti abejingu tikrai negalėsite.

Speciali pakuotė su vienkrypčiu oro vožtuvu leidžia išlikti kavai šviežiai ilgą laiką ir išsaugoti skonio savybes bei apsaugo nuo drėgmės, oro ir šviesos poveikio.

APRAŠYMAS

 

Pellini Espresso Bar Vivace – unikali ir nepakartojama – taip neretai apibūdinama ši kava. Gilios itališkos tradicijos leidžia mėgautis tobulai išbaigtu ir laiko patikrintu skoniu, kuris dažnai lyginamas kaip idealus konkurentas illy kavos pupelėms.

Švelnus skrudinimo būdas, vidutinis kofeino kiekis ir šaunus aromatas vainikuojamas kremine, ypatingai sodria puta. Leiskite sau išbandyti orginalią itališką klasiką ir jai likti abejingu tikrai negalėsite.

Skonis:

Kava turi švelnų skonį su šokolado kremo atspalviu, ryškiu aromatu ir puikiu nepamirštamu poskoniu.

Gamintojas:

Pellini – prestižinis itališkos prekinis ženklas. Kava pradėta gaminti anksčiau nei prieš šimtmetį. Dažniausiai siejamas su aukščiausios kokybės kavos gėrimais. Gamintojas kruopščiai stebi visus gamybos procesus ir kuria unikalius pupelių mišinius, kurie kiekvieną poilsio akimirką leidžia pasitikti su ypatingais potyriais.

Pellini kava gali būti skirtingų tipų ir skonių, tad tikrai pavyks surasti tokią, kurią norėsis įtraukti į savo kasdienybę. 

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Speciali pakuotė su vienkrypčiu oro vožtuvu leidžia išlikti kavai šviežiai ilgą laiką, kadangi per jį yra išleidžiamas anglies dioksidas iš maišelio, taip pat vožtuvas neleidžia į pakuotę patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes.

Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Šis kavos mišinys skirtas naudoti automatiniams / sumalta taip pat tinka pusiau automatiniams, svirtiniams kavos aparatams bei moka kavavirėms.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Prekės ženklasPellini
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Pakuotė1 kg.
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas