Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Paulig Mokka 1 kg

SKU
Paulig Mokka
14,95 €
Yra

„Paulig Mokka“ yra intensyvaus skonio aromatinga kava, pasižyminti tiršta aksomine puta. Šioje kavoje arabikos pupelės maišomos su šiek tiek robustos, kuri kavai suteikia aksominę putą ir paryškina malonų kavos kartumą.
„Paulig Mokka“ skonis atitinka tai, ko daugelis Lietuvos kavos mėgėjų tikisi iš kavos – sodri, bet subalansuota ir ne per daug karti kava. Tinkama gerti ir juoda, ir puikiai deranti su pienu.
Kavą ruošiant kavos aparatu arba moka kavinuku, turėsite ir tirštą aksominę putą.

APRAŠYMAS

 

Paulig Mokka – yra intensyvaus skonio aromatinga kava, pasižyminti tiršta aksomine puta. Šioje kavoje arabikos pupelės maišomos su šiek tiek robustos, kuri kavai suteikia aksominę putą ir paryškina malonų kavos kartumą.

Kavą ruošiant kavos aparatu arba moka kavinuku, turėsite ir tirštą aksominę putą.

Skonis:

Skonis atitinka tai, ko daugelis Lietuvos kavos mėgėjų tikisi iš kavos – sodri, bet subalansuota ir ne per daug karti kava. Tinkama gerti ir juoda, ir puikiai deranti su pienu.

Gamintojas:

„Paulig“ istorija prasidėjo 1876 metais, kai imigrantas iš Vokietijos Gustavas Pauligas pradėjo nuosavą verslą. Tuomet maisto pramonė vis dar išgyveno kūdikystę. Didžioji dalis maisto produktų buvo parduodami neperdirbtų žaliavų forma. Gustavas Pauligas ėmėsi iš kolonijų importuoti tokius produktus kaip druska, kava, prieskoniai, miltai, portveinas ir konjakas bei pradėjo jais prekiauti.

Nuo pat veiklos pradžios įmonės „Paulig“ buveinė įsikūrusi Helsinkyje: iš pradžių Fabianinkatu gatvėje, vėliau Pohjoisesplanadi gatvėje. Paskutiniame XIX amžiaus dešimtmetyje bendrovė persikėlė į Eteläranta gatvę, o jau XX amžiuje – į Katajanokka rajoną.

Iš pradžių „Paulig“ skrudintą kavą į parduotuves tiekė penkių kilogramų maišais. Krautuvininko iš Mariehamno prašymu „Paulig“ 1924 metais pirmoji ėmė tiekti kavą vartotojams skirtose pakuotėse. Pirmosios 250 ir 500 gramų popierinės pakuotės buvo vyniojamos ir uždaromos rankomis. Kitais metais skrudinimo įmonėje sumontuota pirmoji pakavimo įranga, o kavą netrukus imta pardavinėti ir 100 gramų pakuotėse.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. 

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Prekės ženklasPaulig
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Pakuotė1 kg.
Gamintojo šalisSuomija
Jūsų atsiliepimas