Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Paulig Classic Crema 1 kg.

SKU
Classic Crema
15,95 €
Yra

Paulig Classic Crema – kavos pupelių mišinys iš skrudintų Lotynų Amerikos arabikos pupelių bei Azijos robustos, kad paruoštas gėrimas būtų vainikuotas puikia crema puta. Tinka espresui ir espreso gėrimams (kapučinui, latei) bei kavai su pienu ruošti. Paulig Classic Crema kavos pupelės skirtos naudoti tradiciniuose ir automatiniuose kavos aparatuose. Šios kavos pupelės yra 3-čio skrudinimo lygio.

APRAŠYMAS

 

Paulig Classic Crema – kavos pupelių mišinys iš skrudintų Lotynų Amerikos arabikos pupelių bei Azijos robustos, kad paruoštas gėrimas būtų vainikuotas puikia crema puta. Tinka espresui ir espreso gėrimams (kapučinui, latei) bei kavai su pienu ruošti.

Gamintojas:

„Paulig“ istorija prasidėjo 1876 metais, kai imigrantas iš Vokietijos Gustavas Pauligas pradėjo nuosavą verslą. Tuomet maisto pramonė vis dar išgyveno kūdikystę. Didžioji dalis maisto produktų buvo parduodami neperdirbtų žaliavų forma. Gustavas Pauligas ėmėsi iš kolonijų importuoti tokius produktus kaip druska, kava, prieskoniai, miltai, portveinas ir konjakas bei pradėjo jais prekiauti.

Nuo pat veiklos pradžios įmonės „Paulig“ buveinė įsikūrusi Helsinkyje: iš pradžių Fabianinkatu gatvėje, vėliau Pohjoisesplanadi gatvėje. Paskutiniame XIX amžiaus dešimtmetyje bendrovė persikėlė į Eteläranta gatvę, o jau XX amžiuje – į Katajanokka rajoną.

Iš pradžių „Paulig“ skrudintą kavą į parduotuves tiekė penkių kilogramų maišais. Krautuvininko iš Mariehamno prašymu „Paulig“ 1924 metais pirmoji ėmė tiekti kavą vartotojams skirtose pakuotėse. Pirmosios 250 ir 500 gramų popierinės pakuotės buvo vyniojamos ir uždaromos rankomis. Kitais metais skrudinimo įmonėje sumontuota pirmoji pakavimo įranga, o kavą netrukus imta pardavinėti ir 100 gramų pakuotėse.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Paulig Classic Crema kavos pupelės skirtos naudoti tradiciniuose ir automatiniuose kavos aparatuose. Šios kavos pupelės yra 3-čio skrudinimo lygio.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Prekės ženklasPaulig
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Pakuotė1 kg.
Gamintojo šalisSuomija
Jūsų atsiliepimas