Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Costadoro Extra 1 kg

Reitingas:
100%
SKU
0PE02
Ypatinga kaina 19,50 € Kaina 22,95 €
Yra

Kavos pupelių mišinys. Viena populiariausių kavinių ir restoranų kavos rūšis. Stipraus skonio ir aromato. Sudėtis: 90% arabica 10% robusta rūšies kavos pupelės. Kakavos ir džiovintų vaisių natos subalansuoja Costadoro Extra skonį, kuriame aptinkami ir skrudintos duonos aromatai. Jo kūnas susietas su nenuspėjamu kartumu. Gauta kava pasižymi intensyviu lazdyno riešutų kremu.

Costadoro Extra – kavos pupelių mišinys. Viena populiariausių kavinių ir restoranų kavos rūšių. Kavos pupelės išsiskiria intensyviu aromatu ir subalansuotu stipriu skoniu. Sudėtis: 90 % kokybiška Arabica iš Brazilijos, Hondūro, Gvatemalos ir 10 % kokybiška indiška Robusta. Siekiant suderinti kiekvienos pupelių rūšis, optimalias savybes, kiekviena iš jų yra skrudinama lėtai, atskirai ir nedidelėmis partijomis, išlaikant vienodą temperatūrą besisukančiame bugne.

Kiekvienas tipas prisideda prie subalansuoto skonio, pupelių įvairove, aromatais, tobula rūgštele, vaisių natomis, kūnu ar prieskoniais.

Ankščiau ši kava vadinosi Caffè Costadoro.

Vidutinis kofeino kiekis 1,7%

Gamintojas:

Costadoro S.p.A. – gamina aukštos kokybės kavą. Costadoro dirba nuo 1890 m. ir yra laikoma viena geriausių Italijos, Turino miesto kavos gamintojų lyderių. Costadoro kavos pupelių mišiniai parinkti naudojant geriausias, pasaulinę šlovę pelniusias kavos rūšis (Kosta Rikos san chosė ir kt.), kurių išauginama labai nedaug – tiek mažai, kad atskirai paimta tokia kava daugeliui paprasčiausiai būtų neįperkama.

• Costadoro kava platinama 30 skirtingų šalių visame pasaulyje.
• 150 mln. puodelių kavos – tiek per metus išgeria Costadoro kavos mėgėjai.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kavos pupelės puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. Sumalta kava tinka pusiau automatiniams kavos aparatams arba tradiciniam plikymui puodelyje.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasCostadoro
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė1 kg
Vidutinė puodelio kaina0,80
TipasPremium klasė (išskirtinė kava)
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas

Panašios prekės