Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Malta kava Vergnano Espresso Casa, 250 g

SKU
0P0260
6,95 €
Yra

Vergnano „Espresso Casa“ kava – ieškantiems stipresnės, brandaus skonio kavos su šokolado aromatu, lyg iš Jūsų mėgstamos kavinės!

Ją sudaro kruopščiai atrinktos aukščiausios rūšies „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės (surinktos Nikaragvoje, Zaire ir Kosta Rikoje). Tai turtingo skonio kava, padengta tiršta, ilgai išliekančia puta.

Kava supakuota į aukšto spaudimo pakuotę su vienkrypčiu vožtuvu, kuri pasižymi tvirtumu ir mažu oro pralaidumu, todėl kava ilgą laiką išlieka šviežia ir aromatinga.

Ši specialaus malimo kava skirta Espresso kavos aparatams.

APRAŠYMAS

 

Vergnano Espresso Casa  ieškantiems stipresnės, brandaus skonio kavos su šokolado aromatu, lyg iš Jūsų mėgstamos kavinės!

Ją sudaro kruopščiai atrinktos aukščiausios rūšies „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės (surinktos Nikaragvoje, Zaire ir Kosta Rikoje). 

Skonis:

Tai turtingo skonio kava, padengta tiršta, ilgai išliekančia puta.

Gamintojas:

Vergnano – nuo 1882 metų gyvuojanti  kompanija puoselėja gilias kavos gėrimo tradicijas. Viskas prasidėjo, kai “Vergnano” kompanijos pradininkas Domenico Vergnano kartu su šeima atidarė mažą bakalėją viduramžių Italijos Chieri miestelyje. Vėliau parduotuvė išplėtė savo veiklą ir pradėjo skrudinti kavos pupeles. Didėjant klientų ratui, parduotuvių tinklas buvo nuolat plečiamas. Vieningas šeimos vadovavimas ir bendras tikslo - aukščiausios kokybės siekimas, lėmė spartų įmonės išgarsėjimą visame pasaulyje.

Jų asortimente rasite kavos pupeles, maltą kavą ir kavos kapsules. Vergnano kava išsiskiria savo sodriu skoniu ir ypatingu aromatu. Visas šias kavos savybes Vergnano atskleidžia per savo rinkimo ir gamybos procesą, kurio metu pupelės yra skrudinamos itin lėtai, suteikiant joms ryškesnį skonį ir kvapą.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 250 g maltos kavos

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Ši specialaus malimo kava skirta Espresso kavos aparatams.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasCaffe Vergnano 1882
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Jūsų atsiliepimas