Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Malta kava Illy ESPRESSO (skard.) 12x250 g

SKU
0PI003x12
Ypatinga kaina 79,20 € Kaina 107,40 €
Yra

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje. Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos saldus ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.

Autentiška itališka kava. 100% arabika kavos pupelės. Nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio. Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje.

APRAŠYMAS

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje. Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos saldus ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.

Skonis:

Autentiška itališka malta kava, unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio. Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje

Gamintojas:

illycaffè S.p.A. - tai viena didžiausių Italijos kavos kompanijų pasaulyje, kuri pradėjo veiklą dar 1933 metais, Triestą mieste.

„Illy“ kavos prekės ženklą sukūrė tas pats žmogus, kuris išrado espresso kavos aparatą, tai Daktaras Francesco Illy, kuris tiesiog svajojo gaminti geriausią kavą pasaulyje.

Francesko Illy ne tik užpatentavo savo sodrią, kvapnią kavą, jis taip pat išrado unikalią slėgio sistemą, padedančią „Illy“ kavą transportuoti po visą pasaulį, išlaikant šviežumą ir puikų skonį.

Vėliau, 1935 m., Daktaras Illy sukūrė „Illetta“ - šiuolaikinių espreso kavos aparatų šabloną. Taigi jis ne tik pateikė pasauliui vieną iš kvapniausių kavų pasaulyje, bet ir parodė neabejotinai geriausią jos paruošimo būdą.

Pakuotė:

12 vnt. skardinėse yra po 250 g maltos kavos

Naudojimas:

kava puikiai tinka pusiau automatiniams, grupiniams kavos aparatams ir tradiciniam kavos plikymui

Laikymo sąlygos:

laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasilly
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė3 kg
Jūsų atsiliepimas