Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelių rinkinys Lavazza Qualita ORO, Crema E Aroma, Caffe Espresso 3 Kg

SKU
Lavazza
Ypatinga kaina 47,95 € Kaina 56,85 €
Yra
Lavazza Qualita ORO – 100 % arabikos, nepaprastai saldžios,  pupelės išaugintos vulkaninės kilmės dirvožemyje, Pietų ir Centrinės Amerikos bei Afrikos regionuose. Intensyvus, aromatingas mišinys tikriems kavos gurmanams. Intensyvaus ir aromatingo skonio kavos pupelių mišinys.  Pasižymi intensyviu aromatu ir ilgai išliekančia puta.

Lavazza Crema E Aroma – tai vidutinio skrudinimo arabikos pupelių ir aukštos kokybės robustos mišinys, kuris yra intensyvaus ir ilgai išliekančio, pakankamai stipraus skonio. Ruošiant kavą, susidaro ilgai išliekanti puta, todėl šis produktas yra labai populiarus tarp vartotojų, kurie mėgsta stiprų espreso skonį.

Lavazza Caffe Espresso tai unikalaus klasikinio skonio ir aromato “Lavazza” espreso kavos pupelių mišinys, pagamintas iš aukščiausios rūšies arabikos pupelių, užaugintų geriausiose pasaulio kavos plantacijose. Idealiai tinka espreso ir juodai kavai gaminti. Sudėtis: 100% Arabika. Skrudinimas: vidutinis.

Lavazza - tai prestižinis Italijos kavos gamintojas, įkurtas 1895 m., Turino mieste. Įkurėjas Luigi Laavazza.
Įmonės produktai, tai aukščiausios kokybės kavos pupelės, kavos kapsulės, malta kava bei kavos aparatais.

Lavazza išsiskiria itališku stiliumi, subtiliais aromatais ir aistra kavos gamybai.

Lavazza įsipareigojęs tvariam verslui, dalyvauja įvairiose tvarumo iniciatyvose, užtikrindamas aukštą etikos ir socialinės atsakomybės standartus. Jų produktai plačiai pripažįstami ir populiarūs, suteikiant klientams galimybę atrasti skirtingus kavos skonius.

PAKUOTĖ:

Pakuotėje yra 3 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

NAUDOJIMAS:

Kavos pupelės puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. Sumalta kava tinka pusiau automatiniams kavos aparatams arba tradiciniam plikymui puodelyje.

LAIKYMO SĄLYGOS:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasLavazza
Pakuotė3 kg
Gamintojo šalisItalija
Pristatymo terminas1-3 d.d.
360 Degree Thumbnail/l/a/lavazza_rinkinys-01.jpg
3D Thumbnail/l/a/lavazza_rinkinys-01.jpg
Jūsų atsiliepimas