Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Segafredo Intermezzo 1 kg

SKU
0P0723
12,95 €
Yra

Autentiška, itališka kava, pasižyminti gausiu aromatu. Intermezzo pupelės yra iš aukščiausios klasės Arabica ir Robusta kavos mišinių. Tai kava su stipriu, aštriu skoniu, subalansuota struktūra ir gundančiu aromatu, vidutinio skrudinimo, puikiai tinka tiek espresso, tiek juodai kavai, suteikdamos energijos kiekvienai dienos minutei.

Segafredo Intermezzo  – autentiška, itališka kava, pasižyminti gausiu aromatu. Intermezzo pupelės yra iš aukščiausios klasės Arabica ir Robusta kavos mišinių. Tai kava su stipriu, aštriu skoniu, subalansuota struktūra ir gundančiu aromatu, vidutinio skrudinimo, puikiai tinka tiek espresso, tiek juodai kavai, suteikdamos energijos kiekvienai dienos minutei.

Gamintojas:

Segafredo Zanetti yra garsi Italijos kavinės ir kavos prekių ženklo įmonė, įkūrta 1973 m. Italijoje. Ši įmonė pasižymi aukštos kokybės kava ir garsėja savo įvairiapusišku kavos produktų asortimentu. Jų prekės ženklas ir produkcija yra plačiai pripažįstama ir populiaru visame pasaulyje, o bendrovė taip pat skatina kavos kultūrą ir tradicijas.

Segafredo Zanetti aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis prekybos vietomis, siekdama plėsti savo prekybos tinklą ir pritraukti kuo daugiau kavos mėgėjų. Įmonė įkūrė kaip šeimos verslą, tačiau šiandien ji yra viena iš pagrindinių pasaulinės kavos pramonės lyderių.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasRombouts
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Jūsų atsiliepimas