Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Mauro De Luxe 1kg.

SKU
0PA06
Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 25,00 €
Yra

Kavos pupelių rūšis kiekviename puodelyje pasakoja vis naują aromatingai intriguojančią istoriją. Puikaus skonio, aukštos kokybės kavos pupelės. Ypatingų aromatinių savybių turintis Arabica ir aukščiausios rūšies Robusta kavos pupelių derinys. Sujungta aromatinių savybių turtingas, kreminis, švelnus espresso, šiek tiek juntamas šokolado aromatas. Sudėtis: 70% Arabica ir 30% aukščiausios rūšies Robusta kavos pupelių derinysSavybės: vidutinio tirštumo, vidutiniškai paskrudinta.

Gamintojas:
CAFFE MAURO - prekės ženklas Italijoje yra žinomas kaip itin aukštos kokybės ženklas kavos rinkoje dėl savo tvirto ryšio su Viduržemio regiono valstybių kavos kultūros tradicijomis. Teiginys tostatura lenta (lėtas skrudinimas) puikiai išreiškia gamybos proceso ypatumus. Letai skrudinamos kavos pupelės išskiria daugiau aliejų bei geriau išlaiko skonį.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Šis kavos mišinys skirtas naudoti automatiniams kavos aparatams / sumalta taip pat tinka pusiau automatiniams, svirtiniams kavos aparatams bei moka kavavirėms.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasCaffe Mauro
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Pakuotė1 kg.
Vidutinė puodelio kaina0,78
TipasEspresso mišiniai
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas