Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Lofbergs Lila Brazil 1 kg

SKU
022
19,95 €
Yra
Braziliška vidutiniškai skrudinta kava – švelni ir saldi, su karamelės ir lazdynų riešutų natomis ir ilgai išliekančiu poskoniu. 100% arabikos pupelės, dar vadinamos kavos perlais.

‘Single origin’ 100% Arabica kavos pupelių, užaugintų Brazilijoje.

Brazil kava turi „Rainforest Alliance“ sertifikatą. „Rainforest Alliance“ yra nepriklausomos institucijos ženklas, orientuotas į biologinės įvairovės išsaugojimą, tvarius ūkininkavimo metodus ir geras ūkininkų darbo sąlygas bei jų pragyvenimo šaltinius.

Pirkdami produktą su „Rainforest Alliance Certified™“ antspaudu, remiate biologinę įvairovę. Skaitykite ir sužinokite daugiau: www.ra.org

APRAŠYMAS

 

Lofbergs Lila Brazil – braziliška vidutiniškai skrudinta kava – švelni ir saldi, su karamelės ir lazdynų riešutų natomis ir ilgai išliekančiu poskoniu. 100% arabikos pupelės, dar vadinamos kavos perlais.

Gamintojas:

„Löfbergs“ yra Švedijos kavos gamintojas, kuris pasižymi aukščiausios kokybės produktų asortimentu ir ilgaamžišku aistringu požiūriu į kavą. Šios įmonės pradžia nuo 1906 metų, kai broliai Löfbergsai pirmą kartą pradėjo kavos skonio kelionę, perkeldami savo aistrą į gyvenimo būdą. Nuo to laiko „Löfbergs“ įgijo didelį pasitikėjimą dėl savo gebėjimo sukurti unikalias kavos skonio ir aromato patirtis, kurios praturtina kiekvieną puodelį. Ši kompanija įsipareigoja naudoti savo ilgametę patirtį ir žinias siekdama užtikrinti, kad kiekvienas kavos mėgėjas būtų sužavėtas ir maloniai nustebintas kiekvieną kartą, kai jie pabunda skonį ir aromatą „Löfbergs“ kavos puodelyje.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 
Prekės ženklasLöfbergs
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė1 kg
Tipas100% Arabica
Gamintojo šalisŠvedija
Jūsų atsiliepimas