Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Kimbo Napoli, 1 Kg

SKU
0PRI10
15,95 €
Yra

Espresso, kilęs iš senovinės neapolietiškos tradicijos. Kruopščiai sumaišius skirtingų savybių kavą, gaunamas intensyvaus aromato ir stipraus skonio produktas. Puodelyje juntamas stiprus skrudintos kavos poskonis ir lengvas prieskonių dvelksmas. Ypač tinka mėgstantiems ilgai jausti stiprų kavos poskonį. 

Kimbo Napoli – kruopščiai sumaišius skirtingų savybių kavą, gaunamas intensyvaus aromato ir stipraus skonio produktas. Puodelyje juntamas stiprus skrudintos kavos poskonis ir lengvas prieskonių dvelksmas. Ypač tinka mėgstantiems ilgai jausti stiprų kavos poskonį. 

Gamintojas:

„Kimbo“ daugiau nei prieš 20 metų sukūrė tarptautinį kavos produktų asortimentą, siekdamas būti išskirtinis tarp kitų kavos gamintojų ne tik Italijoje, bet ir pasaulinėje rinkoje. 2020 metais svarbiausiose tarptautinėse rinkose „Kimbo“ atliko vartotojų tyrimą. Po jo buvo nuspręsta klientams pasiūlyti bendrą kavos produktų išvaizdą ir atnaujintą prekės įvaizdį: pakeistas logotipas, pakuotės dizainas, pradėta ženklinti pakuotes sertifikatais, kavos pupelių kilmės šalimis (angl. Origini).

Taip sustiprintas unikalus neapolietiškos kilmės prekės ženklas. „Kimbo Espresso Italiano“ tapo „Kimbo Il Caffe’ di Napoli“. Balta pakuotės spalva suteikia produktams išskirtinumo, švaros ir prabangos jausmą, taip pat inovatyvumą, primenantį aukščiausio lygio produktų „Starbucks“, „Dunkin‘s Donuts“ ir kitų dizainą. Rafinuotos pakuotės sužadina kavos gerbėjo norą sėsti prie „Kimbo“ kavos puodelio bei pajausti tikrą neapolietiškos kavos dvasią.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. 

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Prekės ženklasKimbo
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsArabica ir robusta
Jūsų atsiliepimas