//');

Kava, kavos tiekimas, prekyba kavos aparatais

My Cart

Krepšelis

Kavos pupelės Illy ESPRESSO (skard.) 250 g

6.5
Kavos pupelės Illy ESPRESSO (skard.) 250 g
Special Price 6,50 € Regular Price 7,30 €

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje. Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos saldus ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.

Autentiška itališka kava. 100% arabika kavos pupelės. Nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio. Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje...

Paskubėkite! liko 47 prekių
d. val. min. sek.
- +
Prieinamumas:Yra
SKU 0PI001
Prekės ženklas illy
Informacija

APRAŠYMAS

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje. Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos saldus ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.

Skonis:

Autentiška itališka kava. 100% arabika kavos pupelės. Nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio. Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje.

Gamintojas:

illycaffè S.p.A. - tai viena didžiausių Italijos kavos kompanijų pasaulyje, kuri pradėjo veiklą dar 1933 metais, Triestą mieste.

„Illy“ kavos prekės ženklą sukūrė tas pats žmogus, kuris išrado espresso kavos aparatą, tai Daktaras Francesco Illy, kuris tiesiog svajojo gaminti geriausią kavą pasaulyje.

Francesko Illy ne tik užpatentavo savo sodrią, kvapnią kavą, jis taip pat išrado unikalią slėgio sistemą, padedančią „Illy“ kavą transportuoti po visą pasaulį, išlaikant šviežumą ir puikų skonį.

Vėliau, 1935 m., Daktaras Illy sukūrė „Illetta“ - šiuolaikinių espreso kavos aparatų šabloną. Taigi jis ne tik pateikė pasauliui vieną iš kvapniausių kavų pasaulyje, bet ir parodė neabejotinai geriausią jos paruošimo būdą.

Pakuotė:

skardinėje yra 250 g kavos pupelių.

Naudojimas:

idealiai tiks kavą ruošiantiems automatiniu kavos aparatu.

Laikymo sąlygos:

laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Papildoma informacija
More Information
Brand illy
Pristatymo terminas 1-3 d.d.
Kavos savybės 100% Arabica
Pakuotė 250 gr.
Tipas Espresso mišiniai
Gamintojo šalis Italija
Neseniai peržiūrėti produktai

cargo-box.png
Nemokamas pristatymas perkant
internetu nuo 30 Eur
out_line.png
Daugiau kaip 200
kavos rūšių
purchase.png
Garantijos ir prekių
grąžinimas
card_1.png
Mokėjimo būdai