Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Costadoro Respecto 1 kg

SKU
0PEK149
Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 26,95 €
Yra

Aukščiausios kokybės kavos pupelės 100% arabika iš Nikaragvos, Kolumbijos ir Meksikos. Pupelės yra išaugintos EKOLOGIŠKAI ir iš FAIRTRADE sertifikuotos tiekimo grandinės, kontroliuojamo sąžiningos prekybos, visiškai tausojant aplinką ir gamybos ekosistemą.

Costadoro Respecto kava yra laimėjusi net tris aukso medalius 2019 – 2021 – 2022 metų tarptautinėje kavos degustacijoje, kurią organizavo Tarptautinis kavos degustatorių institutas (liac).

Costadoro Respecto – aukščiausios kokybės kavos pupelės, 100% arabika iš Nikaragvos, Kolumbijos ir Meksikos. Pupelės yra išaugintos EKOLOGIŠKAI ir iš FAIRTRADE sertifikuotos tiekimo grandinės, kontroliuojamo sąžiningos prekybos, visiškai tausojant aplinką ir gamybos ekosistemą.

Costadoro Respecto kava yra laimėjusi net tris aukso medalius 2019 – 2021 – 2022 metų tarptautinėje kavos degustacijoje, kurią organizavo Tarptautinis kavos degustatorių institutas (liac).

Gamintojas:

Costadoro S.p.A. – gamina aukštos kokybės kavą. Costadoro dirba nuo 1890 m. ir yra laikoma viena geriausių Italijos, Turino miesto kavos gamintojų lyderių. Costadoro kavos pupelių mišiniai parinkti naudojant geriausias, pasaulinę šlovę pelniusias kavos rūšis (Kosta Rikos san chosė ir kt.), kurių išauginama labai nedaug – tiek mažai, kad atskirai paimta tokia kava daugeliui paprasčiausiai būtų neįperkama.

• Costadoro kava platinama 30 skirtingų šalių visame pasaulyje.
• 150 mln. puodelių kavos – tiek per metus išgeria Costadoro kavos mėgėjai.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Automatiniams kavos aparatams

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasCostadoro
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybėsEkologiška
Pakuotė1 kg.
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas