Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Bristot Sublime 1kg.

SKU
0PPR07
Ypatinga kaina 18,66 € Kaina 21,95 €
Yra

BRISTOT „Sublime“ kava pranoksta visus lūkesčius su savo išskirtiniu skoniu ir aromatu. Tai puikiai subalansuotas mišinys, sudarytas iš 100% arabikos pupelių iš Karibų ir Centrinės Amerikos regionų, kuris papildytas aukščiausios kokybės pupelėmis iš Brazilijos aukštumų. Šis kavos mišinys pasižymi vidutinio skrudinimo laipsniu, kuris suteikia intensyvų ir gaivų skonį, pailsintą riešutų ir džiovintų vaisių aromato. Tai ne tik puiki kava, kuri papuoš jūsų ryto ritualą, bet ir išskirtinė kavos patirtis, kurią norėsite vėl ir vėl patirti. Leiskite BRISTOT „Sublime“ kavai pripildyti jūsų kasdienybę skoniu ir aromatu, kurie atneša tikrą džiaugsmą.

APRAŠYMAS

 

Bristot Sublime – kava pranoksta visus lūkesčius su savo išskirtiniu skoniu ir aromatu. Tai puikiai subalansuotas mišinys, sudarytas iš 100% arabikos pupelių iš Karibų ir Centrinės Amerikos regionų, kuris papildytas aukščiausios kokybės pupelėmis iš Brazilijos aukštumų. Šis kavos mišinys pasižymi vidutinio skrudinimo laipsniu, kuris suteikia intensyvų ir gaivų skonį, pailsintą riešutų ir džiovintų vaisių aromato. Tai ne tik puiki kava, kuri papuoš jūsų ryto ritualą, bet ir išskirtinė kavos patirtis, kurią norėsite vėl ir vėl patirti. Leiskite BRISTOT „Sublime“ kavai pripildyti jūsų kasdienybę skoniu ir aromatu, kurie atneša tikrą džiaugsmą.

Skonis:

Natos: riešutai vaisių aromatas

Gamintojas:

Bristot – yra itališka kavos skrudinimo įmonė, turinti gausią istoriją, prasidedančią nuo 1919 metų. Ją įkūrė Domenico Bristot Belluno mieste, Veneto regione, Italijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į žinomą prekės ženklą, žinomą dėl aukštos kokybės kavos pupelių.

Bristot susitelkia į kokybiškų kavos pupelių paiešką iš viso pasaulio ir jų tobulą skrudinimą, kuriant unikalias ir skanias mišinių kokybes. Jie siūlo įvairius kavos produktus, įskaitant espresso mišinius, vienos kilmės kavas ir specialius mišinius, pritaikytus skirtingoms kavos gaminimo metodikoms.

Be įsipareigojimo kokybei, Bristot taip pat skiria dėmesį darniam vystymuisi ir etiškoms prekių šaltinių praktikoms. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su kavos augintojais, siekdama užtikrinti jų sąžiningą elgesį ir aplinkos atsakomybę viso tiekimo grandinės procese.

Bristot pelnė pripažinimą tiek Italijoje, tiek tarptautiniu mastu, su jų kava mėgaujamasi kavinėse, restoranuose ir namuose visame pasaulyje. Prekės ženklo meistriškumo ir inovacijų pasiaukojimas padėjo jam įtvirtinti stiprų reputaciją tarp kavos entuziastų.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. 

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Prekės ženklasBristot
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė1 kg
Tipas100% Arabica
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas