Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Arbata NOVUS Dragonwell Green Tea 50 vnt

SKU
0PPR0029
13,95 €
Yra

"Novus Dragonwell" žalioji arbata, deginama rankomis Wok keptuvėje, yra tikras malonumas su subtiliu riešutų aromatu ir nuostabiu abrikosų poskoniu. Kiekvienas gurkšnis subtiliai gabena jus į skonio kelionę, atnešdama įspūdingą patirtį. Ši arbata taip pat žavisi netgi smulkmenomis, tokiais kaip šilkinis maišelis, rodantis "Novus" rūpestį dėl kiekvieno detalaus aspekto ir norą suteikti visišką malonumą. Tai ne tik gėrimas - tai tikras menas, kuris sujungia skonį, kvapą ir estetiką į nepakartojamą patirtį.

APRAŠYMAS

 

Novus Dragonwell Tea – žalioji arbata, deginama rankomis Wok keptuvėje, yra tikras malonumas su subtiliu riešutų aromatu ir nuostabiu abrikosų poskoniu. Kiekvienas gurkšnis subtiliai gabena jus į skonio kelionę, atnešdama įspūdingą patirtį. Ši arbata taip pat žavisi netgi smulkmenomis, tokiais kaip šilkinis maišelis, rodantis "Novus" rūpestį dėl kiekvieno detalaus aspekto ir norą suteikti visišką malonumą. Tai ne tik gėrimas - tai tikras menas, kuris sujungia skonį, kvapą ir estetiką į nepakartojamą patirtį.

Gamintojas:

Novus – kompanija, žinoma dėl aukštos kokybės arbatos gamybos. Jų misija yra teikti unikalų ir kokybišką arbatos patirtį savo klientams visame pasaulyje. Novus arbatos yra žinomos dėl savo gryno skonio, subtilių aromatų ir išskirtinio kokybiško lapų atrinkimo. Kompanija stengiasi naudoti tik aukščiausios kokybės ingredientus ir siekia inovatyvumo, kad sukurtų naujoves arbatų pasaulyje. Jų asortimente galima rasti įvairių skonių arbatų, pritaikytų skirtingoms skoniams ir poreikiams. Novus taip pat pabrėžia tvarumo ir socialinės atsakomybės svarbą, siekdama užtikrinti, kad jų veikla būtų draugiška aplinkai ir bendruomenei.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 50 vnt šilkinių arbatos maišelių po 2 g.

Paruošimas:

Įdėkite pakelį į puodelį ir užpilkite 350 ml karšto vandens (95°C).

Plikykite 3 min.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasNovus
Arbatos tipasPakeliuose
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Jūsų atsiliepimas