Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Arbata NOVUS Citrus Chamomile 50 vnt

SKU
0PPR0031
14,50 €
Yra

Novus Citrus Ramunėlių arbata, turinti subtilų citrinos ir ramunėlių derinį, džiugins kiekvieną skonio receptoriumi. Jos gaivus ir kartumo nebuvimas suteiks jums malonų atsipalaidavimą. Kiekvienas gurkšnis subtiliai nuves jus į skonio kelionę, suteikdamas nepakartojamą malonumą. Ši arbata taip pat žavisi smulkmenomis detalėmis, tokiomis kaip šilkiniu maišeliu, kuris atskleidžia mūsų dėmesį kiekvienam mažam dalykui ir norą suteikti jums unikalios patirties. Tai ne tik gėrimas - tai tikras skonio ir kvapo menas, kuris sujungia visus jūsų pojūčius ir suteikia išskirtinį malonumą.

APRAŠYMAS

 

Novus Citrus Chamomile – arbata, turinti subtilų citrinos ir ramunėlių derinį, džiugins kiekvieną skonio receptoriumi. Jos gaivus ir kartumo nebuvimas suteiks jums malonų atsipalaidavimą. Kiekvienas gurkšnis subtiliai nuves jus į skonio kelionę, suteikdamas nepakartojamą malonumą. Ši arbata taip pat žavisi smulkmenomis detalėmis, tokiomis kaip šilkiniu maišeliu, kuris atskleidžia mūsų dėmesį kiekvienam mažam dalykui ir norą suteikti jums unikalios patirties. Tai ne tik gėrimas - tai tikras skonio ir kvapo menas, kuris sujungia visus jūsų pojūčius ir suteikia išskirtinį malonumą.

Gamintojas:

Novus – kompanija, žinoma dėl aukštos kokybės arbatos gamybos. Jų misija yra teikti unikalų ir kokybišką arbatos patirtį savo klientams visame pasaulyje. Novus arbatos yra žinomos dėl savo gryno skonio, subtilių aromatų ir išskirtinio kokybiško lapų atrinkimo. Kompanija stengiasi naudoti tik aukščiausios kokybės ingredientus ir siekia inovatyvumo, kad sukurtų naujoves arbatų pasaulyje. Jų asortimente galima rasti įvairių skonių arbatų, pritaikytų skirtingoms skoniams ir poreikiams. Novus taip pat pabrėžia tvarumo ir socialinės atsakomybės svarbą, siekdama užtikrinti, kad jų veikla būtų draugiška aplinkai ir bendruomenei.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 50 vnt šilkinių arbatos maišelių po 2 g.

Paruošimas:

Įdėkite pakelį į puodelį ir užpilkite 350 ml karšto vandens (95°C).

Plikykite 3 min.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasNovus
Arbatos tipasPakeliuose
Arbatos rūšisŽolelių
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Gamintojo šalisD.Britanija
Vandens kiekis350 ml
Paruošimo laikas3 min
Paruošimo temperatūra95
Jūsų atsiliepimas