//');

Kava, kavos tiekimas, prekyba kavos aparatais

My Cart

Krepšelis

Mineralinis vanduo S. Pellegrino 0,5 l x 6

6.9
Mineralinis vanduo S. Pellegrino 0,5 l x 6
Special Price 6,90 € Regular Price 7,50 €

SAN PELLEGRINO yra natūralus gazuotas mineralinis vanduo, trykštantis šiaurinėje Italijos dalyje, Alpėse, San Pellegrino Terme miestelyje.

Paskubėkite! liko 30 prekių
d. val. min. sek.
- +
Prieinamumas:Yra
SKU S. Pellegrino
Informacija

APRAŠYMAS

S.Pellegrino yra natūralus gazuotas mineralinis vanduo, trykštantis šiaurinėje Italijos dalyje, Alpėse, San Pellegrino Terme miestelyje. Naudingomis savybėmis pasižyminčios S. Pellegrino versmės buvo žinomos nuo antikinių laikų. XIII a. iš visos Italijos šiaurinės dalies žmonės pėsčiomis keliaudavo paragauti šio vandens, nes buvo įsitikinę jo gydomosiomis savybėmis.

Garsusis Leonardas da Vinčis versmes atrado atsitiktinai - manoma, jog jis ieškojo tinkamos aplinkos vienam iš savo žymiųjų paveikslų tapyti, kartu tyrinėdamas vietovę. Atradęs nuostabaus skonio šaltinį, jis įamžino vandens sėkmės paslaptį savo aprašymuose ir tiksliai pažymėjo šią vietą nupieštame Slėnio žemėlapyje (originalas yra saugomas Vindzoro pilies karališkoje bibliotekoje, Jungtinėje karalystėje, kaip jos didenybės karalienės Elizbeth II nuosavybė).

Gamintojas:

SAN PELLEGRINO - tai vienas didžiausių mineralinio vandens gamintojų Italijoje.

Produkcija tiekiama visame pasaulyje.

Naudingomis savybėmis pasižyminčios S. Pellegrino versmės buvo žinomos nuo antikinių laikų. XIII a. iš visos Italijos šiaurinės dalies žmonės pėsčiomis keliaudavo paragauti šio vandens, nes buvo įsitikinę jo gydomosiomis savybėmis.

Pakuotė:

6 vnt. po 0,5 l

Laikymo sąlygos:

Laikymo temperatūra: nuo 3°C iki 24°C.

Neseniai peržiūrėti produktai

cargo-box.png
Nemokamas pristatymas perkant
internetu nuo 30 Eur
out_line.png
Daugiau kaip 200
kavos rūšių
purchase.png
Garantijos ir prekių
grąžinimas
card_1.png
Mokėjimo būdai