Kava, kavos tiekimas, prekyba kavos aparatais

My Cart

Krepšelis

Malta kava Illy ESPRESSO (skard.) 250g.

7.3
7,30 €

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje. Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos saldus ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.

ILLY kavos skonio paslaptis. Illy kava - tai unikalus kavos mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100 % Arabic kavos rūšių. Illy kompanija atidžiai prižiūri ir kontroliuoja visą gamybos procesą, tiek šalyse augimvietėse, kuriose brandinamas kavos derlius, tiek mišinio gamybą Italijoje.

- +
Prieinamumas:Yra
SKU 0PI003
Prekės ženklas illy
Informacija

ILLY espresso – tobula kava kiekviename puodelyje.
Ragauk. Tirštas, išbaigtas, apgaubiantis, vos salsvas ILLY espresso skonis. Pasinerk į jo gelmę, išsaugok jo subtilų prisilietimą ilgai, kiek tik norėsis.
ILLY kavos skonio paslaptis. Illy kava - unikalus kavos mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100 % Arabic kavos rūšių. Illy kompanija atidžiai prižiūri ir kontroliuoja visą gamybos procesą, tiek šalyse augimvietėse, kuriose brandinamas kavos derlius, tiek mišinio gamybą Italijoje.

 

Šis kavos mišinys skirtas naudoti pusiauautomatiniu kavos aparatu, plikyti puodelyje, ruošti kavinuku su stūmokliu, filtriniu kavos aparatuaeropress kavos aparatu.

Papildoma informacija
More Information
Brand illy
Pristatymo terminas 1-3 d.d.
Kavos savybės 100% Arabica
Pakuotė 250 gr.
Tipas Espresso mišiniai
Gamintojo šalis Italija
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Malta kava Illy ESPRESSO (skard.) 250g.

Neseniai peržiūrėti produktai

cargo-box.png
Nemokamas pristatymas nuo 0 Eur
out_line.png
Daugiau kaip 200 kavos rūšių
purchase.png
Garantijos ir prekių grąžinimas
card_1.png
Mokėjimo būdai