Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

KM Kvapnioji Brazilija 1kg + KM Nicaragua Shg Talia 1kg

SKU
KB4700
49,00 €
Yra

Brazilija – šalis vadinama „kavos imperija“. Šalis turtinga kalbomis, tautomis, ištekliais bei šventėmis. Ypatinga augmenijos ir gyvūnijos įvairovė, nes Brazilija karaliauja ties pusiauju. Ši kava turtingo ir išraiškingo skonio kaip ir šalis, iš kurios ji kilusi. Kruopščiai atrinktos ir pagal aukščiausius standartus augintos kavos pupelės iš Pietų Amerikos. Vidutinio skrudinimo, ilgai išliekančio aromato šviežiai skrudinta kava.

Nicaragua Shg Talia – tai mūsų Kavos Mugės kava. Šviežiai skrudinta, geriausia Nikaragvos kava noksta šalies šiaurėje ir jos vidurinėje dalyje. Aukščiausios rūšies pupelės yra auginamos Matagalpa, Jinotega ir Nuevo Segovii apylinkėse.

Ši kava turi ypatingą skonių ir aromatų derinį. Pajusite papajų, citrinų ir kavos uogų poskunius. Ši stipraus skonio kava priskiriama geriausioms kavoms pasaulyje.

Su ja galima pradėti rytą ir mėgautis popiečiu, ypač jei nėra saulės.

Kvapnioji Brazilija kruopščiai atrinktos ir pagal aukščiausius standartus augintos kavos pupelės iš Pietų Amerikos. Vidutinio skrudinimo, ilgai išliekančio aromato šviežiai skrudinta kava.

Nicaragua Shg Talia – tai mūsų Kavos Mugės kava. Šviežiai skrudinta, geriausia Nikaragvos kava noksta šalies šiaurėje ir jos vidurinėje dalyje. Aukščiausios rūšies pupelės yra auginamos Matagalpa, Jinotega ir Nuevo Segovii apylinkėse.

Gamintojas:

UAB Šaltinėlio vandenys – savo veiklą pradėjome 1995 m. pristatydami Jums geriamąjį vandenį Šaltinėlis sifonuose. Nuo 2001 m. vanduo Šaltinėlis vartotojus pasiekė ir 18.9 litro talpos buteliuose, taip pat pradėjome teikti vandens vėsinimo - kaitinimo aparatų nuomos paslaugą. Augant klientų poreikiams, plėtėsi prekių ir naujų paslaugų pasiūla. 2006 m. pristatėme prekinį ženklą Kavos mugė, kur siūlome platų kavos bei jo ruošimo įrangos asortimentą.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 2 vnt. x 1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

kavos pupelės skirtos naudoti automatiniams kavos aparatams. Sumalta taip pat tinka pusiau automatiniams, svirtiniams kavos aparatams, moka kavavirėms ir tradiciniam plikymui puodelyje.

Laikymo sąlygos:

laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.
Prekės ženklasKavos mugė
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybės100% Arabica
Pakuotė1 kg.
Jūsų atsiliepimas