Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelių rinkinys Kavos mugės (šviežiai skrudinta) Nicaragua, Guatemala, La Crema 3 kg.

SKU
KM rinkinys
69,85 €
Yra

La Crema - Aukščiausios kokybės atrinktų kavos pupelių iš Pietų Amerikos ir Azijos mišinys.  Kavos pupelės yra tamsiau skrudinamos.  Skonis subalansuotas, tiršto kūno. Juodo šokolado kartumas dera su riešutų tonais. Tinka kavos aparatams. Kavos pupeles galima naudoti ir kitiems paruošimo būdams, parinkus tinkamą malimą.Dėl savo sudėties ypatingai tinka pieniškoms kavoms.

Nicaragua Shg Talia – tai mūsų Kavos Mugės kava. Šviežiai skrudinta, geriausia Nikaragvos kava noksta šalies šiaurėje ir jos vidurinėje dalyje. Aukščiausios rūšies pupelės yra auginamos Matagalpa, Jinotega ir Nuevo Segovii apylinkėse.

Ši kava turi ypatingą skonių ir aromatų derinį. Pajusite papajų, citrinų ir kavos uogų poskunius. Ši stipraus skonio kava priskiriama geriausioms kavoms pasaulyje.

Su ja galima pradėti rytą ir mėgautis popiečiu, ypač jei nėra saulės.

Guatemala – kalnuota šalis, su ugnikalniais ir drėgnųjų atogrąžų miškų masyvu Centrinėje Amerikoje. Vulkaniniame dirvožemyje auganti kava subrandina kvapnias ir ypatingo skonio pupeles.

Gamintojas:

UAB Šaltinėlio vandenys – savo veiklą pradėjome 1995 m. pristatydami Jums geriamąjį vandenį Šaltinėlis sifonuose. Nuo 2001 m. vanduo Šaltinėlis vartotojus pasiekė ir 18.9 litro talpos buteliuose, taip pat pradėjome teikti vandens vėsinimo - kaitinimo aparatų nuomos paslaugą. Augant klientų poreikiams, plėtėsi prekių ir naujų paslaugų pasiūla. 2006 m. pristatėme prekinį ženklą Kavos mugė, kur siūlome platų kavos bei jo ruošimo įrangos asortimentą.

Pakuotė:

Pakuotėje yra  1 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

kavos pupelės skirtos naudoti automatiniams kavos aparatams. Sumalta taip pat tinka pusiau automatiniams, svirtiniams kavos aparatams, moka kavavirėms ir tradiciniam plikymui puodelyje.

Laikymo sąlygos:

laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pakuotė3 kg.
Gamintojo šalisLietuva
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Jūsų atsiliepimas