Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelių rinkinys Bristot 3 kg

SKU
0PP22
Ypatinga kaina 50,96 € Kaina 59,95 €
Yra

Patys populiariausi Bristot kavos pupelių mišiniai. Aukštos kokybės Arabica ir Robusta itališkas kavos pupelių mišinys. Juntamas saldus, švelnus, aromatingas, šokolado bei karamelės poskonis. Patiks mėgstantiems tiek juodą kavą tiek kavą su pienu.

Gamintojas:

Bristot – itališka kavos skrudinimo įmonė, turinti gausią istoriją, prasidedančią nuo 1919 metų. Ją įkūrė Domenico Bristot Belluno mieste, Veneto regione, Italijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į žinomą prekės ženklą, žinomą dėl aukštos kokybės kavos mišinių ir produktų.

Bristot susitelkia į kokybiškų žaliųjų kavos pupelių paiešką iš viso pasaulio ir jų tobulą skrudinimą, kuriant unikalias ir skanias mišinių kokybes. Jie siūlo įvairius kavos produktus, įskaitant espresso mišinius, vienos kilmės kavas ir specialius mišinius, pritaikytus skirtingoms kavos gaminimo metodikoms.

Be įsipareigojimo kokybei, Bristot taip pat skiria dėmesį darniam vystymuisi ir etiškoms prekių šaltinių praktikoms. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su kavos augintojais, siekdama užtikrinti jų sąžiningą elgesį ir aplinkos atsakomybę viso tiekimo grandinės procese.

Bristot pelnė pripažinimą tiek Italijoje, tiek tarptautiniu mastu, su jų kava mėgaujamasi kavinėse, restoranuose ir namuose visame pasaulyje. Prekės ženklo meistriškumo ir inovacijų pasiaukojimas padėjo jam įtvirtinti stiprų reputaciją tarp kavos entuziastų.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 3 kg kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams. 

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasBristot
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė1 kg
Gamintojo šalisItalija
Jūsų atsiliepimas