Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Rombouts Roodmerk 3 kg

SKU
0P0464/3
Ypatinga kaina 48,30 € Kaina 65,85 €
Yra

Rombouts Roodmerk – stiprus, užburiantis su ilgai išliekančia puta. Tinkantis tiek Espresso, tiek Cappuchino ar Latte kavoms.

Pupelės yra vidutiniškai tamsiai skrudintos, gaminamos lėtu tradiciniu būdu, kad visiškai atsiskleistų pupelių aromatas ir skonis. Lėtas skrudinimas reikalauja tikslumo ir reikalauja ilgametės skrudinimo komandos patirties.

ombouts Roodmerk – užburiantis su ilgai išliekančia puta. Tinkantis tiek Espresso, tiek Cappuchino ar Latte kavoms.

Pupelės yra vidutiniškai tamsiai skrudintos, gaminamos lėtu tradiciniu būdu, kad visiškai atsiskleistų pupelių aromatas ir skonis. Lėtas skrudinimas reikalauja tikslumo ir reikalauja ilgametės skrudinimo komandos patirties.

Skonis:

50 % arabikos ir 50 % robustos kavos mišinyje ypatingus skonio potyrius sukuria karališkas juodas šokoladas.

Gamintojas:

Belgiškas prekės ženklas "Rombouts" ir prancūziškasis "Malongo" yra vieni žinomiausių Europos kavos namų.

„Rombouts“ buvo įkurta 1896 m. Antverpene, Belgijoje, o „Malongo“ yra seserinė įmonė, įsikūrusi Nicoje, Prancūzijoje. Įkurėjas Franc Rombouts nusprendė išsinuomuoti skrudinimo cilindrą ir pats pradėjo skrudinti kavą ir tai galiausiai tapo šeimos verslu. Frankas didžiuojasi savo tradicijomis ir ypatinga aistra kavai. 

Siekdama garantuoti nepakartojamą produkto skonį, įmonė kruopščiai parenka tiekėjus iš mažų plantacijų visame pasaulyje, pirmenybę teikdama „Fairtrade Foundation“ nariams. Pupelės skrudinamos taikant tradicinį lėtą metodą. Kava turi unikalų aromatą, pasižyminčią skirtingomis skonio natomis.

Rombouts užtikrina aukščiausios kokybės kavą.

Kavą rasite elitiniuose restoranuose Paryžiuje, Niujorke, Tokijoje ir Dubajuje. Ilgus metus šia kava mėgaujasi Belgijos karališkoji šeima.

Pakuotė:

Pakuotėje yra 1 kg x 3 vnt. kavos pupelių.

Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasRombouts
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Pakuotė3 kg
Jūsų atsiliepimas