Nemokamas pristatymas perkant internetu už 35€ ir daugiau

Kavos pupelės Kavos Mugės Nicaragua Shg Talia (šviežiai skrudinta) 3 kg

SKU
0PKM03/3-1
77,85 €
Yra

Nicaragua Shg Talia – tai mūsų Kavos Mugės linijos kava. Aukščiausios rūšies pupelės yra auginamos Matagalpa, Jinotega ir Nuevo Segovii apylinkėse. Šviežiai skrudinta, geriausia Nikaragvos kava. Ši kava turi ypatingą skonių ir aromatų derinį. Pajusite papajų, citrinų ir kavos uogų poskunius. Ši stipraus skonio kava priskiriama geriausioms kavoms pasaulyje. Su ja galima pradėti rytą ir mėgautis popiečiu, ypač jei nėra saulės.

APRAŠYMAS

Nicaragua Shg Talia – tai mūsų Kavos Mugės linijos kava. Aukščiausios rūšies pupelės yra auginamos Matagalpa, Jinotega ir Nuevo Segovii apylinkėse. Šviežiai skrudinta, geriausia Nikaragvos kava.

Ši kava turi ypatingą skonių ir aromatų derinį. Pajusite papajų, citrinų ir kavos uogų poskunius. Ši stipraus skonio kava priskiriama geriausioms kavoms pasaulyje.

Su ja galima pradėti rytą ir mėgautis popiečiu, ypač jei nėra saulės.

Skonis:

Labai lengvas, subtiliai vaisinis ir ilgai išliekantis skonis tarp kavos gėrimų yra vertas šampano titulo. Vidutinis, smulkus malimas.

Gamintojas:

Kavos Mugė – tai Jūsų nepakartojamos keliones pradžia į kavos pasaulį. Esame vieninteliai kavos tiekejai Lietuvoje, turintys tokį didelį, virš 200 skirtingu, kavos rūšių asortimentą.
Pas mus rasite ne tik mūsų Kavos Mugės linijos kavas, bet prekiaujame ir žymių prekinių ženklų, tokių kaip Lavazza, Vergnano, Pellini, Julius Meinl, Paulig, Jacobs ir daugybė kitų kavų. Taip pat esame vieninteliai Italų prekinių ženklų Bristot, Costadoro ir Belgų Rombouts atstovai Lietuvoje.

Prekiaujame kava, bet turime ir arbatos, bakalejos prekiu. Tiekiame geriamaji vandeni, bei siulome kavos aparatus,
ju nuoma ir aptarnavima.

Pakuotė:

pakuotėje yra 3 vnt. po 1 kg kavos pupelių

Naudojimas:

Kava puikiai tinka automatiniams kavos aparatams

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prekės ženklasKavos mugė
Pristatymo terminas1-3 d.d.
Kavos savybės100% Arabica
Pakuotė3 kg.
Tipas100% Arabica
Jūsų atsiliepimas